SZUKAJ

Specjalista ds. Kadr

20-09-2014

COB sp. z o.o. S.K.A

Bydgoszcz

W Centrum Obsługi Biznesu od 2007 roku z powodzeniem zajmujemy się profesjonalną obsługą klienta i skuteczną sprzedażą. Oferujemy kompleksowy zakres usług obejmujący prowadzenie outsourcing sił sprzedaży, w tym sprzedaż przez telefon, umawianie spotkań oraz logistykę sprzedażową. Dzięki opracowanym przez nas autorskim metodom outsourcingu sprzedaży i wysokim normom obsługi Klienta oferowane przez nas usługi osiągają zupełnie nowy wymiar jakości.

Zadania:

Sporządzanie oraz weryfikacja dokumentacji kadrowej;
Prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami;
Ewidencja i rozliczanie czasu pracy oraz wypłat;
Przygotowywanie sprawozdań, analiz i zestawień statystycznych w zakresie spraw kadrowych;
Udzielanie osobom zainteresowanym informacji w sprawach dot. kadr
Współudział w projektach z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe
Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze kadr na samodzielnym stanowisku;
Znajomość zagadnienień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
Dokładność, terminowość, odpowiedzialność
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Doskonała organizacja pracy

Gwarantujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Możliwość rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa
Bogaty pakiet socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z
Numer referencyjny: 6/2014 klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"