SZUKAJ

Web developer - Grafik

30-04-2014

Pure jatomi fitness

Warszawa

Pełny etat

Zakres obowiązków:

projektowanie materiałów reklamowo- promocyjnych typu BTL/POS i layoutów prasowych
przygotowanie materiałów do druku
identyfikacja graficzna materiałów firmowych i dbanie o spójny wizerunek materiałów graficznych
wsparcie działu marketingu w zakresie bieżących projektów graficznych
przygotowywanie grafik/infografik na portale spolecznosciowe, strony internetowe
przygotowywanie displayowych kreacji reklamowych
budowa stron konkursowych i akcji specjalnych

Wymagania stawiane kandydatom to:

udokumentowane doświadczenie na stanowisku web developera/grafika
dobra i praktyczna znajomość programów Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, In Design, Acrobat
znajomość html, css, php i WP
bardzo dobra znajomość języka angielskiego
znajomość systemu MACOSX będzie dodatkowym atutem
kreatywność i inwencja twórcza
dokładność i terminowość w realizacji projektów
komunikatywność i umiejętność współpracy
umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

pracę w dynamicznie rozwijającej się miedzynarodowej firmie
różnorodność wykonywanych projektów
pracę w przyjaznym i kreatywnym zespole
zatrudnienie na umowę o pracę
karnet open do klubów fitness

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim, wpisując w tytule wiadomości: „Grafik”. Informujemy, że przyjmujemy CV tylko w języku angielskim. CV w języku polskim nie będą rozpatrywane.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)