SZUKAJ

Interaction/Graphic Designer

30-04-2014

Experis

Warszawa

Pełny etat

Zadania:
Projektowanie interfejsów i architektury informacji stron internetowych oraz aplikacji mobilnych
Kooperacja z Grafikami, UX Desginerami, zespołami developerskimi i stroną biznesową
Dbanie o najwyższą jakość kreacji
Wspieranie zespołu programistów (Web oraz Mobile) na etapie wdrożenia

Wymagania:
Conajmniej 3-letnie doświadczenie podparte portfolio w następujących obszarach:
- HCI, usability, projektowanie graficzne
- Projektowanie na urządzenia mobilne (iOS, Android)
- Projektowanie makiet (Axure, Omnigraffle lub inne)
- Prowadzenie szkoleń i prezentacji
Biegłaznajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:
Atrakcyjnewynagrodzenie
Pracaw ambitnym i międzynarodowym środowisku
Zatrudnienie w oparciu o kontrakt

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem numeru referencyjnego : 268276 w języku angielskim za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."