SZUKAJ

Junior Project Manager

23-09-2014

Itelligence Sp. z o.o.

Poznań

Pełny etat

Obowiązki:

Pełnienie roli wewnętrznego kierownika projektu, Wsparcie kierowników projektu w sporządzaniu raportów, rozliczeń oraz prezentacji, Utrzymywanie kontaktów oraz zarządzanie przepływem informacji (mailowo oraz telefonicznie) z partnerami projektu

Oferujemy:

Możliwość dalszego rozwoju zawodowego, Pracę w stabilnej, rosnącej międzynarodowej firmie i w młodym, dynamicznym zespole, Godziwe wynagrodzenie, Atrakcyjny pakiet socjalny

Wymagania:

Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego , (Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem), Dobrej znajomości środowiska Windows , Podstawowej znajomości zagadnień sieciowych , Komunikatywności , Umiejętności pracy w szybko zmieniającym się środowisku, Doświadczenia na stanowisku asystenta kierownika projektu bądź asystenta działu w firmie z branży IT