SZUKAJ

Grafik/Web Designer

25-09-2014

NBC

Kraków

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 200 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Obecnie dla naszego Klienta z Krakowa poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
Opracowanie graficzne interfejsów użytkownika na potrzeby realizowanych projektów

Wymagania:
Umiejętności projektowania graficznego interfejsów użytkownika aplikacji internetowych oraz aplikacji mobilnych (Android, ios) - poparte bogatym portfolio
Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator)
Kreatywne myślenie, twórcze podejście, nieszablonowość i chęć poszukiwania nowych rozwiązań podczas realizowanych zadań
Dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
Udział w interesujących, pełnych wyzwań przedsięwzięciach
Pracę z ludźmi pełnymi pasji i ciekawych pomysłów w innowacyjnych projektach
Pracę dającą możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV + Nr Ref.: WD/KRK/0914/JIK za pomocą przycisku Aplikuj teraz

Do aplikacji prosimy dołączyć przykłady zrealizowanych projektów ( link do portfolio).

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami.

NBC Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 251a 53-234 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe w celach rekrutacyjnych. Po skontaktowaniu się z wybranymi kandydatami, za odrębnie udzieloną zgodą w/w dane osobowe będą udostępnione podmiotowi z branży nowych technologii, który oferuje nawiązanie współpracy. Osobom aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz cofnięcia zgody.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NBC Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 251a, 53-234 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych dokumentach, w celu przeprowadzenia zleconego procesu rekrutacji oraz udostępnienie moich danych osobowych podmiotowi z branży nowych technologii, który oferuje nawiązanie współpracy na stanowisku Grafik/Web Designer.

Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez NBC Sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.