SZUKAJ

Specjalisty ds. Reklamy On-line

27-09-2014

Edipresse

Warszawa

Edipresse Polska to międzynarodowy wydawca intensywnie rozwijający portfolio serwisów internetowych, w
którego skład wchodzą m.in. : polki.pl, wizaz.pl, afterparty.pl, niania.pl, babyonline.pl, gotujmy.pl Wydaje magazyny
m.in. VIVA!, Party. Życie Gwiazd!, URODA, Dom i Wnętrze, Przyjaciółka

Obecnie do Biura Reklamy On-line poszukujemy osoby na stanowisko :

Zakres zadań:
● Aktywna sprzedaż powierzchni reklamowej, w tym standardowych kampanii odsłonowych oraz licznych projektów
niestandardowych w serwisach
● Pozyskiwanie, kompleksowa opieka i stały rozwój współpracy z klientami z różnorodnych branż oraz domami mediowym
● Doradztwo w zakresie kampanii reklamowej, przygotowywanie ofert współpracy i prezentacji
● Negocjowanie kontraktów
● Zarządzanie całością spraw związanych z niestandardowymi kampaniami reklamowymi od kreacji po realizację

Wymagania:
● Wykształcenie wyższe - kierunkowe
● Co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe w reklamie internetowej (sprzedaż, planowanie kampanii reklamowych,
projekty specjalne w portalach, sieciach reklamowych i serwisach internetowych lub domach mediowych)
● Doświadczenie zawodowe w prowadzeniu działań sprzedażowych/negocjacyjnych
● Zdolność kreatywnego myślenia, inicjatywa, przedsiębiorczość
● Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, zorientowanie na wynik
● Doskonała organizacja pracy swojej i innych, w tym umiejętność zarządzania wieloma projektami równocześnie
● Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
● Pracę w młodym, dynamicznym zespole w stabilnej, znanej firmie mediowej
● Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego w obszarze Internetu oraz dużą samodzielność działania
● Pakiet socjalny

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV za pomocą aplikuj teraz. W tytule proszę podać nazwę stanowiska na jakie aplikujesz.

Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi Kandydatami.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97,
Dziennik Ustaw Nr 133 poz. 883)