SZUKAJ

Koordynator rynku krajowego

27-09-2014

Witalni

Wrocław

Dla naszego klienta (praca 50 km od Wrocławia w kierunku na Warszawę) z branży budowlanej, w skutek dynamicznego rozwoju, poszukujemy kandydata na stanowisko:

KOORDYNATOR RYNKU KRAJOWEGO

Miejsce pracy: 50km od Wrocławia

Obowiązki:
· Osiąganie założonych celów sprzedaży w kraju
· Zarządzanie zespołem handlowym powyżej 10 osób
· Kreacja i realizacja strategii handlowych
· Analizowanie rynku zbytu
· Budowanie długofalowych relacji z klientami
· Rzetelne prezentowanie oferty współpracy
· Sumienne raportowanie do Właścicieli firmy bieżących działań i wyników
· Stworzenie nowych struktur

Wymagania:
· znajomość języka angielskiego lub francuskiego lub niemieckiego
· wykształcenie wyższe
· umiejętność sprzedaży własnej
· udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu w pionach sprzedaży (min. 4 lata)
· udokumentowane sukcesy w sprzedaży
· umiejętność planowania i organizacji pracy własnej i zespołu
· samodzielność w działaniu, umiejętności podejmowania decyzji
· umiejętności negocjacyjne
· samodyscyplina i odpowiedzialność
· dyspozycyjność (gotowość podróży służbowych)
· prawo jazdy kat. B min. 4 lata

Oferujemy:
· interesujący, dający gwarancję rozwoju charakter zadań
· motywujące wynagrodzenie
· nowoczesne narzędzia pracy
· realne warunki rozwoju zawodowego i finansowego

List motywacyjny wraz z CV prosimy przesłać wciskając aplikuj teraz, w tytule wpisując:
"KOORDYNATOR RYNKU KRAJOWEGO"

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz.883)