SZUKAJ

Specjalisty do spraw sprzedaży hurtowej

28-09-2014

Stokki

Rumia

Pełny etat

Obecnie poszukujemy:

,, Specjalisty do spraw sprzedaży hurtowej "

Obowiązki:
- pozyskiwanie nowych klientów rynku krajowego i zagranicznego,
- przygotowywanie ofert i materiałów informacyjnych dla klientów,
- prowadzenie korespondencji handlowej,
- negocjowanie warunków handlowych,
- koordynowanie realizacji zamówień,
- przygotowywanie oraz bieżąca archiwizacja dokumentacji sprzedażowej,
- aktualizowanie bazy danych,
- budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami,
- współpraca z dostawcami,
- zbieranie informacji o rynku, analiza i raportowanie wg określonych standardów;

Oczekiwania:

- minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z handlem hurtowym (wskazane doświadczenie w pracy z sieciami handlowymi),
- wiedza i znajomość zasad współpracy handlowej oraz prawa handlowego obowiązującego na rynku krajowym i międzynarodowym,
- znajomość tematyki związanej z fakturami VAT oraz fakturami unijnymi,
- bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie,
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
- znajomość programu Excel bądź MacOS w stopniu zaawansowanym,
- samodzielność, samodyscyplina, kreatywność,
- umiejętność analitycznego myślenia (analityczność biznesowa),
- silna motywacji do pracy i orientacji na cel, ofensywność handlowa,
- pełne zaangażowania w powierzone zadania oraz gotowość do ciągłego podnoszenia własnych kwalifikacji,
- ukończone studia w dziedzinie ekonomii bądź udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

Oferujemy:

- stałą pracę w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym,
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz prowizję od sprzedaży,
- samochód służbowy,
- pracę w dynamicznym zespole ludzi pełnych pasji,
- możliwość awansu i rozwoju zawodowego

Jeśli czujesz, że możesz spełnić się na tym stanowisku, prześlij nam Swoje CV klikając w APLIKUJ TERAZ i dołącz do prężnie rozwijającego się zespołu Stokki!

Prosimy pamiętać by dokumenty zawierały następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia
1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”