SZUKAJ

Administrator Budynku

27-01-2018

Olivia Business Centre Sp. z o.o. S.K.A.

Gdańsk

Nowoczesne Centrum Biurowe Olivia Business Centre szuka osoby na stanowisko:

Wymagania:
Wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane wyższe (ekonomiczne, techniczne lub zarządzanie).
Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w sektorze nieruchomości komercyjnych (budynki biurowe klasy A) lub hotelowych.
Praktyczna umiejętność prowadzenia rozliczeń/zestawień kosztów i kontroli budżetów.
Znajomość przepisów prawnych i procedur administracyjnych w zakresie nieruchomości.
Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Excel i PowerPoint.
Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wykorzystywania samochodu na potrzeby zadań.
Wysoko rozwinięte umiejętności planowania i organizacji.
Umiejętność budowania i utrzymywania relacji.
Dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją, elastyczność w realizacji różnorodnych zadań.

Dodatkowym atutem będzie:
Licencja Zarządcy Nieruchomości.
Potwierdzona znajomość oprogramowania CAD.

Oferowane w pracy:
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Samodzielne stanowisko pracy.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za
realizację zadań w jednym z dwóch obszarów:

Utrzymanie właściwego stanu technicznego nieruchomości.
Estetyka i czystość nieruchomości oraz otoczenia.

Obowiązki:
Organizowanie i uczestnictwo w kontrolach stanu technicznego lub estetycznego nieruchomości.
Podejmowanie działań zmierzających do zapobiegania awariom, usuwanie skutków awarii.
Uruchamianie, organizowanie i monitorowanie bieżących napraw, konserwacji i innych zadań związanych z utrzymaniem budynków i terenów zewnętrznych.
Prowadzenie książek obiektu budowlanego oraz przechowywanie dokumentacji określającej stan prawny nieruchomości i dokumentacji technicznej obiektu.
Gospodarowanie wyposażeniem znajdującym się w nieruchomościach i realizacja zakupów.
Współudział w tworzeniu i aktualizowaniu procedur oraz wdrażaniu rozwiązań informatycznych w obszarze zarządzania nieruchomościami.
Wystawianie dyspozycji księgowych i faktur VAT w zakresie gospodarowania nieruchomościami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Olivia Business Centre Sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Gdańsk."