SZUKAJ

Dyrektor Finansowy

02-10-2014

Grupa Most Wanted

Warszawa

Dla naszego Klienta, międzynarodowej spółki handlowej, poszukujemy odpowiedniego kandydata na stanowisko

Opis stanowiska:

Udział w ustalaniu i realizacji polityki finansowej spółki,
Opracowywanie prognoz oraz długoterminowych planów finansowych,
Nadzór i kontrola nad realizacją zaplanowanego budżetu,
Monitorowanie i analiza wyników finansowych,
Kontrola kosztów wszystkich działów firmy,
Nadzór nad przygotowywaniem sprawozdań finansowych,
Zarządzanie działem księgowości,
Współpraca z instytucjami zewnętrznymi takimi jak: banki, organy podatkowe itp.

Wymagania:

Min. 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowych firmach,
Wykształcenie wyższe (ekonomia/finanse/rachunkowość), mile widziane polskie lub międzynarodowe kwalifikacje zawodowe z dziedziny finansów: ACCA, CIMA lub Biegły Rewident
Biegła znajomość języka angielskiego,
Bardzo dobra organizacja pracy,
Zdolności analityczne

Oferujemy:

Pracę w międzynarodowej spółce o ugruntowanej pozycji na rynku
Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wciskając aplikuj teraz.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".