SZUKAJ

Specjalista ds. Techniczno-Handlowych

03-10-2014

PROMAG S.A.

Poznań

PROMAG S.A. wiodący na rynku dostawca systemów magazynowych i sprzętu transportu wewnętrznego, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Główne obowiązki:

przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych,
aktywne współuczestniczenie w realizacji projektów,
koordynacja różnorodnych działań operacyjnych,
utrzymywanie satysfakcjonujących relacji z Klientami oraz współpraca z Dostawcami krajowymi i zagranicznymi, zbieranie informacji o rynku, nadzór nad zapasami, pomoc w realizacji zamówień.

Wymagania:
wykształcenie wyższe techniczne
bardzo dobra znajomość języka angielskiego
dyspozycyjność
umiejętność pracy w zespole
doświadczenie w dziale handlowym lub dziale technicznego wsparcia sprzedaży
zorientowanie na cel oraz zaangażowanie w realizację zadań
samodzielność i inicjatywa
znajomość branży będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
stały kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi
samodzielność w realizacji powierzonych zadań

Zgłoszenia zawierające CV, list motywacyjny ze zdjęciem i podaniem nr ref. (nr ref. STH/Pń/2013) prosimy przesłać wciskając aplikuj teraz.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883).