SZUKAJ

Serwisant - Elektromechanik

03-10-2014

PROMAG S.A.

Warszawa

PROMAG S.A. profesjonalny dostawca wyposażenia magazynów poszukuje, kandydatów na stanowisko:

Zadania:
diagnoza i obsługa serwisowa urządzeń magazynowych
realizacja przeglądów zerowych, konserwacyjnych i eksploatacyjnych
dbałość o wysoką jakość świadczonych usług serwisowych

Wymagania:
wykształcenie techniczne o kierunku elektromechanika lub mechanika
umiejętność czytania schematów hydraulicznych i elektrycznych oraz innej dokumentacji technicznej
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
dyspozycyjność - prawo jazdy kat B
mile widziane uprawnienia UDT do konserwacji

Oferujemy:
umowę o pracę w stabilnej firmie działającej już od 30 lat
regularne szkolenia
wdrożenie w obowiązki przez doświadczonego pracownika

Zgłoszenia zawierające CV i list motywacyjny z zaznaczeniem nr ref.
(a) województwo mazowieckie proszę przesłać za pomocą  aplikuj teraz.

Przepraszamy, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883).