SZUKAJ

Asystent Działu Marketingu

05-10-2014

PXF Lighting Sp. z o.o.

Warszawa

PXF Lighting Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko :

Opis stanowiska:
komputerowe projektowanie grafiki reklamowej
opieka na stroną Internetową firmy i kontakt z portalami branżowymi
fotografia produktowa i obróbka cyfrowa zdjęć
tworzenie i obróbka filmów produktowych
tworzenie i kolportaż materiałów reklamowych
budowanie obecności firmy w portalach społecznościowych
organizacja imprez sportowych, rozrywkowych oraz spotkań branżowych

Wymagania:
znajomość programów komputerowych: pakiet Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign), programy do obróbki filmów (np. Lightworks)
kreatywność
umiejętność samodzielnej organizacji pracy
umiejętność pracy w zespole
odpowiedzialność
znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego (poziom B2)
prawo jazdy kat. B wskazane

Oferujemy:
pracę w młodym, zintegrowanym zespole
możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia ciekawych doświadczeń
umowę o pracę
Miejsce pracy: Biuro handlowe w Warszawie

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wciskając Aplikuj Teraz.
W tytule proszę wpisać ,, Praca - Asystent Działu Marketingu ".

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."