SZUKAJ

Dyrektor ds. Handlu i Marketingu

09-10-2014

Firma BPM Lighting

Wrocław

Freelancer

Firma BPM Lighting Polska już od 5 lat skutecznie działa na rynku Polskim. Wraz z Firma BPM Lighting w Hiszpanii, Francji, Niemczech, tworzy całość projektu rozwoju międzynarodowego. Firma istnieje na rynku od ponad 25 lat zajmuje się produkcją i handlem własnymi, często opatentowanymi produktami na rynkach międzynarodowych.

Miejsce pracy: dolnośląskie
Nr Ref.: DHM/2014/09

Opis stanowiska

Do osoby zajmującej stanowisko Dyrektora ds. handlu i marketingu należeć będzie tworzenie obszarów handlowych wspomaganych przez działania marketingowe w strukturze handlowej w Polsce, organizacja pracy i kontrola nad pracą przedstawicieli handlowych a także nad wszelkimi działaniami handlowo - marketingowymi w Polsce.

Wymagania

Warunkiem wymaganym jest bardzo dobra znajomość rynku oświetleniowego w Polsce.
Co najmniej 5 letnie doświadczenie handlowe w zakresie oświetlenia najlepiej na stanowisku kierowniczym.
Umiejętność kierowania zespołem handlowym.
Zaangażowanie i umiejętność dążenia do założonych celów marketingowo - handlowych.
Znajomość działań marketingowych.
Planowanie działań marketingowo - handlowych.
Kierowanie całością działań marketingowo - handlowych.

Oferujemy

Stałą i stabilna pracę w firmie istniejącej na rynku polskim od 5 lat.
Umowę o pracę z przejrzystymi warunkami zatrudnienia.
Wynagrodzenie podstawowe i dodatkowe uzależnione od realizacji planów marketingowo - handlowych.
Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
Spokojną i pozytywna atmosferę w pracy.
Możliwość rozwoju osobistego i realizacji własnych pomysłów marketingowo - handlowych.

Prosimy o kontakt wyłącznie mailowy wysyłając CV i list motywacyjny wciskając APLIKUJ TERAZ.
W tytule maila proszę podać Nr Ref. ogłoszenia. Mile widziane referencje. Do wybranych osób odezwiemy sie w przeciągu miesiąca od daty emisji ogłoszenia.