SZUKAJ

Agent nieruchomości

12-10-2014

Dorota Rynowiecka & Partnerzy

Poznań

Firma Nieruchomości Dorota Rynowiecka & Partnerzy w związku z dalszym jej rozwojem oraz w związku z zapotrzebowaniem a także oczekiwaniami Klientów Firmy w 2015 roku będzie miała przyjemność zaprosić Klientów firmy do oddziału na terenie Niemiec co znacznie poszerzy możliwości firmy i pozwoli na podjęcie nowych i ciekawych wyzwań inwestycyjnych w obszarze nieruchomości oraz pracy w obrocie nieruchomościami.
Ta oferta skierowana jest do prawdziwych zaangażowanych ,doświadczonych w obrocie osób na początku do podjecia pracy w biurze w Poznaniu a pózniej w oddziale na terenie Niemiec.

Obowiązki:
-w biurze w Poznaniu standardowe dla tej pracy od pozyskiwania do finalizacji transakcji
-dla sprawdzonych możliwość pracy w oddziale na terenie Niemiec -obowiązki i ich zakres omawiany indywidualnie

Wymagania:
-znajomość języka niemieckiego,znajomość dodatkowo jezyka angielskiego bedzie mile widziana
-dobra prezencja
-dyspozycyjność
-własny samochód
-doswiadczenie w branży nieruchomości-obrotu
-gotowość do podjęcia takiej pracy
-zaangażowanie
-umiejetnośćć radzenia sobie ze stresem
-realne podejście do życia i stawianych zadań

Oferta:
Oferta dla osób o sprecyzowanych zamiarach .Czujących się w tematyce nieruchomości dobrze i swobodnie.
Dla osoby zdecydowanej na pracę z nałożonymi oczekiwaniami i z dobrym wynagrodzeniem.
WŁAŚCICIEL OODPOWIE TYLKO NA WYBRANE APLIKACJE.
PROCES REKRUTACJI Z ZACHOWANIEM PEŁNEJ DYSKRECJI.

Zapraszam do przesyłania cv wraz z listem motywacyjnym wciskając APLIKUJ TERAZ na dole ogłoszenia.

Minimalne wykształcenie:Wyższe magisterskie
od 10000 do 30000 PLN (miesięcznie brutto)

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".