SZUKAJ

Przedstawiciel handlowy

13-10-2014

Logos

Wrocław

LOGOS Badania i Rozwój nawiąże współpracę z osobą działającą na terenie Wrocławia jako

Zadania:

Pozyskiwanie klientów biznesowych na usługi LOGOS Badania i Rozwój.

Profil idealnego kandydata:

Co najmniej 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług w sektorze B2B;
Własna działalność gospodarcza;
Wykształcenie wyższe;
Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie FCE.

Proszę o przesłanie CV wciskając Aplikuj teraz. (nr ref. PH/WR/2014)

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane aplikacje.