SZUKAJ

Dyrektor Handlowy

14-10-2014

Tmce

Kraków

Pełny etat

Tmce poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
przygotowywanie ofert, umów handlowych,
zarządzanie polityką handlową: opracowywanie strategii oraz planów sprzedaży,
prowadzenie negocjacji handlowych,
stałe poszukiwanie możliwości rozwoju,
monitorowanie i analiza rynku,

Wymagania :
doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, znajomość branży geodezyjno-informatycznej,
doświadczenie w przygotowywaniu ofert handlowych zg. z Ustawą o Zamówieniach Publicznych,
znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjno-handlowe,
samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,

Oferujemy:
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
atrakcyjne wynagrodzenie oraz system zadaniowo-motywacyjny

Wymiar pracy: pełny etat, Praca stała

Osoby zainteresowane uprzejmie proszę o przesłanie CV + LM za pomocą Aplikuj Teraz na dole ogłoszenia. W tytule proszę wpisać nazwę stanowiska i miasto na jakie aplikujesz.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do wysłanych dokumentów prosimy dopisać następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r., nr 101, poz 926, ze zm.)."