SZUKAJ

Inżynier Testów

19-05-2014

ING

Katowice, ul. Sokolska 34

Pełny etat

Zakres obowiązków:

Programowanie testów automatycznych w narzędziach Selenium i JBehave;
Konfigurowanie i efektywne eksploatowanie narzędzi procesu wytwórczego oprogramowania - Git, Artifactory, Maven, Jenkins, Sonar;
Wdrażanie dobrych wzorców projektowych w procesach automatycznego testowania i dostarczania;
Wytwarzanie skryptów i narzędzi automatyzacji czynności w procesie wytwarzania oprogramowania;

Wymagania:

Znajomość metodyk testowych i umiejętność efektywnego ich wykorzystywania;
Praktyczna dobra znajomość języków programowania (Java, Python);
Minimum roczne doświadczenie jako programista lub programista testów;
Doświadczenie w automatyzacji testów przy użyciu Selenium driver i jednego z frameworków do organizacji testów automatycznych;
Umiejętność pisania skryptów w językach powłoki systemów (bash, Power Shell);
Bardzo dobra znajomość praktyk ciągłej integracji i Continuous Delivery;

Doświadczenie w pracy z narzędziami procesu wytwarzania oprogramowania – Artifactory, Jenkins, Sonar, Maven;
Znajomość baz danych – Oracle i serwerów aplikacji - Websphere, Jboss lub Tomcat;
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w nowoczesnym banku
możliwość pracy z najnowszymi technologiami w obszarze, który stanowi jedną z kluczowych jednostek banku
atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
pracę, z rezultatów której będą korzystać setki pracowników i tysiące klientów banku
różnorodność projektów i współpracę z innymi departamentami banku
możliwość współpracy z gronem prawdziwych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem
wszechstronne możliwości rozwoju pracownika – koncentracja zarówno na umiejętnościach technologicznych jak i kompetencjach miękkich np.: zarządzanie projektami, umiejętności liderskie (programy rozwojowe) etc.
przyjazną atmosferę i stacjonarny charakter pracy
bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, pracowniczy program emerytalny PPE, dofinansowanie do wczasów w ośrodkach bankowych) oraz premie motywacyjne za wyróżniające wyniki
pracę w organizacji uhonorowanej czwarty rok z rzędu prestiżowym certyfikatem Top Employers oraz posiadającej rozwiązania przyjazne Rodzicom

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV (wraz z podanym numerem referencyjnym AFBDACRKTE ) po przez wcisniecie APLIKUJ TERAZ

Prosimy o dołączenie oświadczenia następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez ING Bank Śląski dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych innym firmom należącym do Grupy ING
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.