SZUKAJ

Specjalista w obszarze Packaging Design

19-05-2014

LIDL

Poznań

Pełny etat

Kogo szukamy?

studentów ostatnich lat i absolwentów uczelni wyższych, preferowane kierunki: ekonomiczne, marketing, filologia (germanistyka, anglistyka), poligraficzne i artystyczne;
osób z bardzo dobrą znajomością j. niemieckiego, mile widziana również komunikatywna znajomość j. angielskiego;
osób kreatywnych i dokładnych, posiadających wysoko rozwinięte umiejętności kontrolowania i egzekwowania ustaleń;
osób ceniących sobie wyzwania i profesjonalizm, samodzielnych, zdyscyplinowanych i dobrze planujących pracę swoją oraz innych, lubiących pracę w zespole;
mile widziane 2-3 letnie doświadczenie w pracy w obszarze poligrafii oraz projektowania.
Charakterystyka pracy

Głównym zadaniem osób pracujących w obszarze PACKAGING DESIGN jest zarządzanie procesem tworzenia opakowania produktów marek własnych Lidl, od koncepcji formy opakowania, czy szaty graficznej poprzez nadanie unikalnej nazwy, aż po wydruk oraz kontrolę jakości opakowania na sklepowej półce.

Kluczowe zadania

tworzenie koncepcji opakowania produktów marek własnych Lidl;
projektowanie opakowań (aspekty artystyczne i techniczne) oraz opracowywanie nazw produktów;
tworzenie treści etykiet zgodnie z polskim i unijnym prawodawstwem;
współpraca z agencjami reklamowymi;
przygotowanie i kontrola procesu druku opakowań.

Co wyróżnia pracę w tym obszarze? Co oferujemy?

wpływ na szatę graficzną oraz postrzeganie marek własnych Lidl;
możliwość realizowania twórczych projektów;
możliwość kariery w krajowych i międzynarodowych strukturach;
współpraca z dynamicznymi oraz kreatywnymi ludźmi wewnątrz i na zewnątrz organizacji;
zatrudnienie w międzynarodowej organizacji zajmującej wysoką i stabilną pozycję na rynku;
atrakcyjne wynagrodzenie.

Jeśli wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie pracą w tym obszarze, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku polskim oraz niemieckim z dopiskiem PACKAGING DESIGN klikając: APLIKUJ TERAZ

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy zawrzeć następujące sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Lidl Polska (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. z 2002r., nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).”