SZUKAJ

Web Designer / Grafik Kreatywny

16-10-2014

OXM

Kraków

Grupa OXM zajmująca się tworzeniem unikalnych projektów e-commerce, takich jak największy w Polsce meblowy sklep internetowy Twojemeble.pl, poszukuje kandydata na stanowisko Web Designer - Grafik Kreatywny w związku z rozwojem działalności oraz wejściem na rynki zagraniczne.

Web Designer - Grafik Kreatywny

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za projektowanie grafiki komputerowej oraz testowanie jej użyteczności w międzynarodowym projekcie e-commerce. Poszukujemy utalentowanej osoby której temat projektowania sklepu internetowego nie jest obcy. Osobę o ponadprzeciętnym wyczuciu estetyki, oraz umiejętności tworzenia unikatowych i użytecznych interfejsów, dużym doświadczeniu w WEB, otwartą głową i solidnymi podstawami.

Wymagania:

- doświadczenie w tworzeniu grafiki internetowej ( ugruntowane ciekawym port folio),
- podstawowa znajomość CSS, jQuery - świadomość ograniczeń i możliwości obu technologii,
- bardzo dobra znajomość oprogramowania pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator), mile widziany Flash (niekoniecznie ActionScript),
- znajomość zasad użyteczności oraz projektowania zorientowanego na użytkownika,
- duża samodzielność w działaniu,
- doskonała organizacja pracy,
- inicjatywa i zaangażowania,
- poszukiwanie nowych technologii i testowanie nowych rozwiązań komunikacyjnych, bieżące reagowanie na trendy,
- komunikatywność,
- umiejętność pracy w zespole,
- anielska cierpliwość do developerów.

Kreatywne i ciekawe portfolio to 90% Twojego sukcesu!

Oferujemy:

- interesującą pracę w firmie o dużym potencjale rozwojowym,
- możliwość współtworzenia wysoce innowacyjnego globalnego projektu e-commerce
- pracę w dużym, ciekawym zespole i przyjaznej atmosferze,
- niemal nieograniczone możliwości rozwoju,
- dużą swobodę w działaniu i możliwość realizacji własnych inicjatyw,
- dobrą lokalizację.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz linku do portfolio wciskając aplikuj teraz z dopiskiem Web Designer - Grafik Kreatywny.

Prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. (Dz.U.nr 133, poz.883)"