SZUKAJ

Dyrektor Sklepu

17-10-2014

Centro *

Kielce

Centro jest dynamicznie rozwijającą się spółką handlową, posiadającą salony z modnym obuwiem i akcesoriami odzieżowymi. Znajdziesz nas w ponad 2 700 lokalizacji na terenie Rosji, Kazachstanu, Ukrainy, Litwy, Łotwy i Polski. Nasze sklepy zlokalizowane są w najpopularniejszych centrach handlowych i oferują produkty wpisujące się w bieżące trendy świata mody.

Zadania:
Kompleksowe zarządzanie placówką sprzedażową i podległym zespołem;
Utrzymanie najwyższego poziomu obsługi Klienta;
Zwiększanie zysku sklepu poprzez optymalne wykorzystywanie dostępnych narzędzi;
Kontrolowanie kosztów sklepu, stanów magazynowych, redukcja strat towaru;
Utrzymanie najwyższych standardów wizualizacji towaru w sklepie zgodnych z zasadami VM marki;
Administracja sprawami pracowniczymi, zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów.

Wymagania:
Min. 2-3 letnie doświadczenie w zarządzaniu sklepem na stanowisku kierowniczym;
Wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe handlowe);
Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office;
Umiejętność zarządzania zespołem pracowników, budowania i utrwalania dobrych praktyk, rozwijanie potencjału zespołu, charyzma;
Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, planistyczne oraz zdolności organizacyjne.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Atrakcyjne wynagrodzenie + premie sprzedażowe;
Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku: APLIKUJ TERAZ .

W tytule aplikacji proszę wpisać Nr Ref.: DS_PL

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)