SZUKAJ

Zastępca Dyrektora Hotelu (k/m)

17-10-2014

Farmacol

Ustroń

Grupa FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

,, Zastępca Dyrektora Hotelu “

Hotel Belweder ***** będący częścią Grupy Kapitałowej Farmacol – pięciogwiazdkowy obiekt usytuowany na zboczu Góry Równicy,wśród gór i lasów w uzdrowiskowej części Ustronia, w samym centrum Beskidów,
poszukuje kandydata (k/m) na stanowisko

Zastępca Dyrektora Hotelu

Opis stanowiska:

Efektywne zarządzanie działami operacyjnymi hotelu o wysokim standardzie usług;
Dbałość o najwyższą jakości świadczonych usług i poziom zadowolenia gości;
Wyznaczanie standardów jakości i przestrzeganie przyjętych procedur;
Realizacja założeń budżetowych poprzez aktywne pozyskiwanie klientów szczególnie w segmencie konferencyjnym;
Współpraca z Dyrektorem Hotelu w celu realizacji strategii firmy oraz polityki sprzedażowej hotelu;
Inicjowanie działań promocyjnych hotelu;
Rekrutacja i nadzór nad personelem hotelu;
Analiza wyników sprzedaży, w tym optymalizacja kosztów;
Sprawne koordynowanie działań administracyjnych;
Entuzjastyczne podejście do realizacji powierzonych zadań;

Wymagania:

Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe);
Doświadczenie w kierowaniu zespołem;
Umiejętność działania pod presją czasu oraz sprawnego podejmowania decyzji;
Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowniczym w hotelu (preferowane hotele o charakterze sieciowym);
Wysokie zdolności interpersonalne;
Zorientowanie na wyniki i osiąganie zakładanych celów;
Dyspozycyjność;
Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (potwierdzona certyfikatami);

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od osiąganych wyników;
Pracę pełną wyzwań;
Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą proszę o przesłanie CV za pomocą Aplikuj teraz na dole ogłoszenia.Proszę o dodanie numeru ref.: BELW/02/2014

W TYTULE PROSZĘ PODAĆ NAZWĘ STANOWISKA NA JAKIE APLIKUJESZ.

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Farmacol S.A. . Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Farmacol S.A. . moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięci ich przez Farmacol S.A. .