SZUKAJ

Programista Drupal - Specjalista SEO

21-10-2014

AREXIM Packaging

Warszawa

AREXIM Packaging firma z branży opakowań kosmetycznych poszukuje osoby na stanowisko :

Opis stanowiska:

Programista PHP/WWW, Android, Java:

Tworzenie portali WWW i WebServices (Drupal/Wordpress);
Rozwijanie aplikacji pod systemem Android;
Inne prace projektowo-programistyczne;
Pozycjonowanie stron.

Wymagania:

Znajomość Java, PHP/Java script;
Doświadczenie w tworzeniu portali WWW (Drupal/ Wordpress);
Programowanie aplikacji mobilnych (Android);
Mile widziana znajomość baz danych (MS SQL Server);
Doświadczenie w zagadnieniach SEO.

Oferujemy:

Stałą pracę;
Możliwość rozwoju;
Uczestniczenie w ciekawych projektach;
Pracę w młodym i ambitnym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanieCV ( w tytule proszę podać numer ref.:PD/SSEO/10/2014 ) klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Arexim Packaging z siedzibą w Warszawie."