SZUKAJ

MURARZ

19-05-2014

gpjc

Niemcy

Pełny etat

Obowiązki:
prace murarskie metodą tradycyjną, budowa ścian, nadproży itd.
wykonywanie szalunków pod fundamenty i zalewanie fundamentów
klejenie i murowanie bloczków gazobetonowych
szalowanie i wykonywanie stropów

Oferujemy:

wynagrodzenie 11,10€ brutto/godz plus 30€ netto diety dziennie
zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (do zapłaty we własnym zakresie)
umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi
zapewnione ubranie robocze i narzędzia
Wymagane:
NIEMIECKI przynajmniej komunikatywny !!!
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2-3 lata
dobry stan zdrowia i niekaralność
Mile widziane / Preferowane
posiadanie własnego samochodu osobowego

Uwaga:
W celu przesłania aplikacji prosimy o przesłanie dokumentów (cv w języku niemieckim) po przez wcisniecie ,,APLIKUJ TERAZ"

Warunkiem koniecznym do rozpatrzenia kandydatury i podjęcia pracy jest przesłanie CV w języku niemieckim !!!