SZUKAJ

Specjalista ds. turystyki przyjazdowej

22-10-2014

AB Poland Travel

Warszawa

Freelancer

Dynamicznie rozwijające się biuro podróży, specjalizujące w obsłudze turystów zagranicznych przyjeżdżających do Polski, poszukuje osobę na stałe do pracy na stanowisku :

Uwaga! Prosimy uważnie przeczytać ogłoszenie i wysyłać tylko kompletne aplikacje. Niepełne zgłoszenia nie będą rozpatrywane.

Wymagania:
- student min. 5 roku studiów z zakresu turystyki, filozofii, etnologii i antropologii kulturowej, geografii, ekonomii, socjologii, rusycystyki lub lingwistyki
- bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)
- bardzo mile widziana znajomość j. rosyjskiego
- dobra znajomość portali społecznościowych
- zamiłowanie do turystyki, podróży, międzynarodowych kontaktów
- bardzo dobra znajomość turystyczna Polski, w tym szczególnie Warszawy
- entuzjazm i miłe usposobienie
- dobra organizacja pracy
- samodzielność w rozwiązywaniu problemów
- dokładność i precyzja
- dobra znajomość MS Office
- ambicja, kreatywność i otwartość

Atutem będą również:
- uprawnienia pilota wycieczek lub przewodnika po Warszawie
- doświadczenie zawodowe w pracy biurowej, asystenckiej lub biurze podróży
- znajomość innych języków
- posiadanie prawa jazdy

Podstawowe zadania:
- budowanie programów wycieczek
- tworzenie ofert turystycznych dla klientów
- prowadzenie portali społecznościowych
- edycja treści na stronie internetowej
- obsługa klientów (telefoniczna i mailowa)
- kompleksowa, ogólna obsługa biura

Szukamy osoby szybko uczącej się. Po maksymalnie 2-miesiecznym szkoleniu nowa osoba będzie pracować samodzielnie. Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane jednak doświadczenie w pracy biurowej jest mile widziane. Praca ma charakter biurowy gdzie bezpośredni kontakt z klientem jest ograniczony.

Praca od poniedziałku do piątku 8 godzin dziennie.
Miejsce praktyk: Warszawa, ul. Przemyska 11a.

Prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego z zaznaczeniem w jaki sposób Twoja wiedza, umiejętności lub inne cechy mogą się przydać w firmie świadczącej usługi turystyczne za pomocą aplikuj teraz.

Zależy nam na osobach które realnie są zainteresowane turystyką przyjazdową, lubią Polskę, potrafią z pasją opowiadać o jej atrakcjach i walorach. Prosimy o dołączenie klauzuli wyrażającej zgodę na wykorzystanie danych osobowych do procesu rekrutacji.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 5 listopada 2014r.
Z dopiskiem w tytule "Specjalista ds. turystyki przyjazdowej"

Firma AB Poland Travel wpisana jest na listę Organizatorów i Pośredników Turystycznych pod numerem 1293.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)