SZUKAJ

Opiekun/ka osob starszych

19-05-2014

Gowork

Niemcy , Dortmund

Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.

Praca za granicą dla opiekunek/opiekunów osób starszych
Dortmund

Przewidywany termin wyjazdu: 22.05.2014r.

Stan zdrowia:
Pani Hidemarie ma 71 lat jest sprawna fizycznie. Ma chorobę Alzhaimera przez co czasem bywa apatyczna.

Obowiązki:
Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów. Dodatkowo jazda samochodem na terenie Niemiec.
Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu.

Wymagania:
Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z dobrą znajomością języka niemieckiego oraz prawem jazdy.

Oferujemy:
Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie.
Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu.
Wynagrodzenie: 1050-1080 euro netto

Pensja: 1080 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przeslanie CV po przez wcisniecie,,APLIKUJ TERAZ"