SZUKAJ

Kierowca Autobusu

21-05-2014

Arriva

Kędzierzyn Koźle

Pełny etat

KIEROWCA AUTOBUSU
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

Wymagania:

posiadanie kwalifikacji uprawniających do kierowania autobusami tj. aktualne prawo jazdy kat. D, świadectwo kwalifikacji,
zaświadczenie o niekaralności,
wykształcenie minimum zawodowe.

Obowiązki:

przejazdy na określonych trasach wg ustalonego grafiku,
prawidłowa odprawa pasażerów,
sumienne i terminowe rozliczanie się z utargów dziennych,
dbałość o powierzone mienie.

Od kandydatów oczekujemy:

dyspozycyjności,
uczciwości i rzetelności w wykonywaniu codziennych obowiązków pracowniczych,
wysokiej kultury osobistej.

Kandydatom oferujemy:

ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i Europy,
pracę w komfortowych warunkach,
stabilną pracę i dobre warunki finansowe.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Aplikacje z dopiskiem rekrutacja: Kierowca prosimy wysylac po przez wcisniecie ,,APLIKUJ TERAZ"