SZUKAJ

Konsultant ds. realizacji zamówień

27-01-2018

Oponeo S.A.

Bydgoszcz

Marzysz o ciekawej pracy? Pragniesz, aby Twoje pomysły były zauważane i doceniane? Jesteś otwarty na zmiany i odważnie patrzysz w przyszłość?

Zagraj w drużynie OPONEO S.A.

Konsultant ds. realizacji zamówień – rynek polski

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
realizację zamówień – rynek polski
sprawdzanie zgodności otrzymanego zamówienia z ofertą
monitorowanie przebiegu realizacji zamówień - stały kontakt z klientem w trakcie realizacji zamówienia
kompleksową obsługę klientów w zakresie realizacji zamówień z zachowaniem najwyższych standardów obowiązujących w firmie
rozwiązywanie problemów związanych z realizacją zamówień
sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów z branży motoryzacyjnej (opony, felgi, akcesoria)
współpracę z innymi działami / magazynami / dostawcami w zakresie pozyskiwania i przekazywania informacji niezbędnych do prawidłowej realizacji zamówienia
przeprowadzanie badań marketingowych (ankiet)
obsługę posprzedażową Klienta – zapytania / przyjmowanie ewentualnych reklamacji
dbanie o wysoki poziom obsługi oraz pozytywny wizerunek firmy na rynku

Wymagania:
wykształcenie minimum średnie
doświadczenie w obsłudze klienta / doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
wysoka kultura osobista
zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
gotowość do pracy w systemie zmianowym, również do dyżurów weekendowych
mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej
mile widziana znajomość języka obcego

Oferujemy:
stałą, ciekawą i pełną wyzwań pracę w Dziale Obsługi Klienta prężnie rozwijającej się firmy
szkolenie wstępne
możliwość uzyskania premii, uzależnionej od wyników
pracę w młodym zespole
możliwość uczestniczenia w szkoleniach
szansę rozwoju i awansu oraz zdobycie szerokiego doświadczenia w zakresie obsługi klienta
elastyczny czas pracy

CV (ze zdjęciem) i list motywacyjny proszę przesłać za pomocą Aplikuj Teraz.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).