Dodaj Ogłoszenie
SZUKAJ

Junior Gameplay Programmer (UNITY 3D)

04-12-2014

Teyon

Kraków

Pełny etat

Teyon to producent i wydawca gier komputerowych o międzynarodowym zasięgu. Tworzymy gry na wszystkie najważniejsze platformy, w tym konsole nowej gneracji (PS4, Xbox One, PS3, X360, Wii U). PC, 3DS, iOS i Android.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego zespołu poszukujemy osób, które chciałyby dołączyć do nas na stanowisko:

JUNIOR GAMEPLAY PROGRAMMER (UNITY 3D)

Wymagania: – Praktyczna znajomość C# – Podstawowe doświadczenie przy tworzeniu gier w środowisku UNITY 3D* – Ciekawość w podejściu do gier, własne wnioski i opinie na temat gier i grywalności – Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole – Dążenie do podnoszenia swoich umiejętności

Oferujemy: – Pracę nad ciekawymi i różnorodnymi grami, na konsole i platformy mobilne – Zatrudnienie w nowoczesnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku światowym – Możliwość rozwoju dzięki pracy w doświadczonym zespole – Przyjazna atmosfera pracy, sprzyjająca kreatywności – Pakiet rekreacyjny (MultiSport)

Mile Widziane: – Opublikowana własna aplikacja w Google play, App Store, Windows Phone Store, Steam lub innym sklepie. – Znajomość NGUI – Zainteresowanie rynkiem gier i nowymi trendami

*Do zgłoszenia należy dołączyć wybrane przykłady własnych projektów. Mogą to być ciekawe amatorskie lub komercyjne projekty.

Serdecznie zapraszamy do udziału w rekrutacji wszystkich, którzy szukają stabilnej pracy w dużej i profesjonalnej firmie o zasięgu międzynarodowym, dającej możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju.

Zainteresowanych osoby proszę o przesłanie CV za pomocą Aplikuj Teraz.

(w temacie wiadomości prosimy koniecznie o napisanie Junior Gameplay Programmer UNITY Kraków)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Aplikuj bezpośrednio poprzez formularz

Prześlij CV
Załaduj Portfolio
Inne pliki
Maks. 40 MB. Zalecane formaty: PDF, RTF, DOC, ODT.
APLIKUJ TERAZ
« Wróć do kategorii
Czy to ogłoszenie jest fałszywe? Raportuj!