SZUKAJ

Grafik komputerowy

05-12-2014

PW METKOM Sp. z o. o. Sp. k

Pszczyna

Firma PW METKOM Sp. z o. o. Sp. k. wchodząca w skład GRUPY METKOM zajmuje znaczącą pozycję na krajowym rynku dostawców dla branży gazowniczej, energetycznej i paliwowej.

Miejsce pracy: Pszczyna (okolice), Warszowice (pow. pszczyński)
Region: śląskie

Opis stanowiska:

Tworzenie projektów graficznych stron internetowych
Aktualizacja graficzna istniejących serwisów
Tworzenie elementów graficznych na strony internetowe
Tworzenie elementów graficznych na potrzeby reklamowe
Tworzenie gotowych stron internetowych
Cięcie grafiki do kodu html

Wymagania:

Doskonała znajomość programów graficznych, najlepiej Adobe Photoshop
Odpowiedzialność, samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów
Doświadczenie w projektowaniu stron internetowych
Wyczucie estetyki, duża kreatywność i otwartość na nowe idee i pomysły

Oferujemy:

Ciekawą pracę w miłej atmosferze
Atrakcyjne warunki pracy
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
Wysoki poziom samodzielności w działaniach, możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) za pomocą Aplikuj Teraz.

W tytule proszę wpisać ,, praca -grafik ".