SZUKAJ

Grafik komputerowy DTP

06-12-2014

EMILDESIGN

Będzin

Zajmujemy się szeroko pojętym projektowaniem graficznym: gazety, czasopisma, magazyny w formie tradycyjnej (papierowej) oraz w wersji interaktywnej na tablety. Projektujemy też systemy identyfikacji wizualnej instytucji, firm. Tworzymy wizualną część stron www. Staramy się w grafikę ubrać wszystko, co nas otacza i potrzebuje takiej oprawy. Nasze studio było wielokrotnie nagradzane w Konkursie Izby Wydawców Prasy na najlepszą okładkę prasową roku – GrandFront w latach 2010-2013.

OBOWIĄZKI:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe opracowanie projektów graficznych wraz z ich przygotowaniem do druku.

WYMAGANIA:
Osoba aplikująca na stanowisko Grafika powinna wyróżniać się kreatywnym podejściem do rozwiązywania problemów, poczuciem estetyki, biegłą znajomością obsługi programów graficznych: QuarkxPress, Photoshop, Illustrator, inDesign – platforma Apple, doświadczeniem na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:
- pracę w młodym zespole w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
- elastyczny czas pracy
- atrakcyjne warunki finansowe
- pracę w studio z własnym ogrodem i parkingiem
MINIMALNE WYKSZTAŁCENIE:
Średnie ogólnokształcące

Prześlij link do swoje portfolio oraz CV. Oferty bez portfolio nie będą rozpatrywane.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".