SZUKAJ

Sprzedawca

29-12-2014

Takko Fashion

Stalowa Wola

Firma Takko Fashion to niemiecka firma z trzydziestodwuletnią tradycją działająca z powodzeniem na terenie całej Europy. Dysponujemy ponad tysiącem sklepów odzieżowych. Podążając za najnowszymi trendami mody oferujemy naszym klientom kolekcje ubrań dla pań, panów i dzieci. Obecnie otwieramy kolejne sklepy na terenie Polski, dlatego też poszukujemy kandydatów na stanowisko:

sprzedawca.

Zadania
Aktywna sprzedaż najnowszych kolekcji odzieżowych
Profesjonalna obsługa klienta
Dbanie o ekspozycję towaru
Obsługa kasy

Wymagania
Wykształcenie min. średnie
Doświadczenie w handlu (mile widziane w branży odzieżowej)
Zaangażowanie w powierzone obowiązki
Pozytywne nastawienie oraz energia
Umiejętność pracy w grupie, elastyczność oraz niezawodność

Oferujemy
Pracę w firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku
Pogodną atmosferę pracy
Możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych

CV prosimy przesłać za pomocą Aplikuj Teraz.

W tytule proszę podać nazwę stanowiska na jakie aplikujesz .

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych).