SZUKAJ

Pracownik do obsługi sklepu internetowego

04-01-2015

P.H.U. BiS Sebastian Lalik

Bielsko-Biała

Pełny etat

P.H.U. BiS Sebastian Lalik poszukuje osoby na stanowisko :

pracownik do obsługi sklepu internetowego

OPIS STANOWISKA:
Pracownik do obsługi sklepu internetowego z odzieżą damską.
Zakres obowiązków:
- prace magazynowe związane z przygotowaniem przesyłek do wysyłki;
- prace biurowe związane z obsługą klienta.

Wymagania:
- komunikatywność;
- umiejętność pracy pod presją czasu;
- elastyczność;
- biegła obsługa komputera;
- mile widziane status studenta/ ucznia.

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę zlecenie;
- czas pracy od poniedziałku do piątku.

Miejsce pracy:
- magazyn firmy – Bielsko-Biała Złote Łany.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj teraz.

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”