SZUKAJ

Asystent w dziale marketingu

20-01-2015

Wolters Kluwer S.A.

Gdańsk

Pełny etat

Główne zadania

• Wsparcie w bieżących projektach i kampaniach marketingowych
• Wsparcie przy promocji produktów, badaniu rynku, badaniu satysfakcji klientów
• Pomoc w przygotowaniu materiałów drukowanych oraz online dla prowadzonych kampanii
• Tworzenie i współtworzenie mailingów szkoleniowych i produktowych

Wymagania

• Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
• Zainteresowania marketingiem na rynku softwarowym
• Chęć poszerzania wiedzy
• Komunikatywność, samodzielności i dobra organizacja pracy

Oferujemy

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
• Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku pracy,
• Prywatną opiekę medyczną.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."