SZUKAJ

Java Developer

25-01-2015

Kambu Sp. z o.o.

Kraków

Pełny etat

Opis stanowiska:

- projektowanie i programowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami – dokumentowanie wykonanej pracy – wyszukiwanie i rozwiązywanie problemów technicznych – współpraca przy realizacji projektów informatycznych z innymi uczestnikami projektu

Wymagania:

- wykształcenie wyższe informatyczne – bardzo dobra znajomość Java, JPA, EJB, – znajomość zapytań SQL w oparciu o przynajmiej jedną z baz danych np. Oracle, SQL Server, PostgreSQL lub MySQL – znajomość systemu kontroli wersji GIT – komunikatywna znajomość języka angielskiego (możliwość szkolenia języka u nas w firmie) – umiejętność pracy w zespole – nastwienie na zdobywanie doświadczenia i rozwój Mile widziane: – znajomość PrimeFaces, Spring Framework, Wicket – doświadczenie w pracy z AGILE – wiedza na temat projektowania, planowania i tworzenia oprogramowania

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności – elastyczne godziny pracy i wybór modelu zatrudnienia – pracę przy różnorodnych projektach + pracę metodykami AGILE – możliwości rozwoju (inwestujemy w szkolenia i certyfikaty) – stabilne i przyjazne miejsce pracy w świetnym miejscu

W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1999 r., Nr 133, poz. 883”. *Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.