SZUKAJ

Graphic Designer

25-01-2015

Screen Network

Warszawa

Screen Network – jesteśmy liderem rynku POS TV w Polsce. Obsługujemy blisko 5000 punktów, zlokalizowanych na terenie całego kraju. Nasz system obsługuję m.in. biura podróży, wielopowierzchniowe sklepy RTV/AGD, stacje benzynowe, kolejowe etc.

Opis stanowiska:

• Tworzenie spotów reklamowych w technologii Flash.
• Projektowanie prezentacji i materiałów promocyjnych.
• Obróbka fotografii produktowych.
• Stała współpraca z działem marketingu oraz sprzedaży w podnoszeniu walorów wizualnych oferowanych produktów.

Wymagania:

• bardzo dobra znajomości pakietu Adobe (Photoshop, Indesign, Illustrator, Affter Effect)
• terminowość.
• kreatywność, wyczucie estetyczne.
• dynamika w działaniu, kreatywność,
• umiejętność pracy w zespole.

Mile widziana:

• Znajomości HTML, CSS.

Oferujemy:

• możliwość rozwoju powiązanego ze stałym wzrostem wynagrodzenia.
• niezbędne do pracy narzędzia (laptop, komórka).
• pracę w młodym, kreatywnym zespole.

CV i link do portfolio proszę przesłać wciskając Aplikuj Teraz.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami .

Proszę o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"