SZUKAJ

Specjalista ds. marketingu

29-01-2015

Acana Polska

Jelcz-Laskowice

Acana Polska, dystrybutor najwyższej jakości produktów dla psów i kotów poszukuje kandydata na stanowisko:

Jeśli jesteś kreatywną, energiczną, otwartą na rozwój osobą i masz doświadczenie w marketingu, to praca dla Ciebie.

Zadania:

Budowanie wizerunku firmy w oparciu o kluczowe wartości i misję firmy
Współtworzenie i realizacja strategii komunikacyjnej firmy
Organizowanie i koordynowanie kampanii promocyjnych produktów
Tworzenie pozytywnych relacji oraz utrzymywanie kontaktu z przedstawicielami mediów
Tworzenie materiałów informacyjnych i promocyjnych
Aktualizowanie serwisu internetowego