SZUKAJ

Menedżer

30-01-2015

Tax Care S.A.

Białystok

Tax Care S.A. poszukuje kandydatów / kandydatek do pracy na stanowisku:

Menedżer ds. Kluczowych Klientów Biznesowychy

Opis stanowiska:
rozwój sieci sprzedaży poprzez pozyskiwanie partnerów franczyzowych,
budowanie długofalowych relacji z Partnerami,
przygotowywanie ofert handlowych oraz dobór odpowiedniego modelu współpracy dla potencjalnych klientów,
realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:
min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B,
znajomość zagadnień związanych z franczyzą będzie dodatkowym atutem,
łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji biznesowych,
zdolności negocjacyjne i handlowe,
zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków służbowych,
prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
samodzielną i pełną wyzwań pracę przy nowatorskim projekcie biznesowym,
atrakcyjny system wynagradzania: podstawa + prowizje,
niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon,
możliwość rozwoju zawodowego,
bogaty pakiet benefitów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ TERAZ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
„Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV zawierające informacje, o których mowa w art. 22¹ § 1 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy (DzU z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm).Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (DzU z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, że administratorem danych jest Tax Care SA z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Przedmiotowe dane przetwarzane są w celu niezbędnym do realizowanego procesu rekrutacyjnego oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy i nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Obowiązek ich podania wynika z przepisów Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy (DzU z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.) oraz wydanych na jej podstawie aktów wykonawczych. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania.”