SZUKAJ

Senior Media Planner Buyer

08-02-2015

Zenithopti media

Warszawa

Zakres obowiązków:
• Planowanie i zakup mediów offline (kampanii TV i prasy)
• Kontrola kosztów kampanii, monitorowanie realizacji założonych wskaźników oraz optymalizowanie wyników realizowanych kampanii,
• Samodzielne przygotowywanie rekomendacji rozwiązań mediowych dla Klienta
• Post-analizy kampanii oraz prezentowanie wyników i wniosków,
• Śledzenie trendów rynkowych, prowadzenie analiz rynku i konkurencji, stałe poszerzanie wiedzy o rynku mediów.

Wymagania:
• Min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku senior media planner buyer
• Znajomość specyfiki mediów oraz narzędzi mediowych tj. TGI, PBC, Radio Track, Kantar Media oraz Adventedge
• Wykształcenie wyższe (lub w trakcie nauki w trybie wieczorowym lub zaocznym),
• Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie (wymagana w codziennej pracy),
• Doskonała umiejętność prezentacji,
• Wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie w obsługę klienta,
• Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu.

Oferujemy:
• Ambitną pracę w jednym z największych domów mediowych,
• Szeroką ofertę szkoleń oraz pracę w młodym zespole,
• Dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i trendów
• Wymianę doświadczeń ze specjalistami z całego świata,
• Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych,
• Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, będącej częścią globalnej struktury organizacyjnej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj Teraz

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883). Oferty nie zawierające podpisanej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.