SZUKAJ

FRONT END DEVELOPER

19-02-2015

Britenet

Lublin

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak profesjonalizm?
Britenet to prawie dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; ponad 300 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 4 oddziałach w Polsce.

Dołącz do zespołu Britenet już dziś!
Aktualnie mamy do zaoferowania stanowisko pracy:

FRONT-END DEVELOPER

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Projektowanie oraz implementacja front-end’u aplikacji za pomocą CSS, JS, AJAX
Implementacja kodu związanego z warstwą front-end aplikacji
Współpraca z grafikiem oraz pozostałymi programistami
Uczestnictwo w budowie nowych lub rozbudowie istniejących systemów informatycznych

WYMAGANIA:

Doświadczenie w obszarze front-end z wykorzystaniem: HTML, XHTML, Ajax, CSS
Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji CVS/CSV/P4/GIT
Znajomość JavaScript i powiązanych zagadnień (np. jQuery)
Znajomość zasad W3C oraz optymalizacji pod wyszukiwarki (SEO)
Umiejętności w obrabianiu grafiki na potrzeby stron WWW
Doświadczenie w projektowaniu i implementacji interfejsów
Wiedza z zakresu standardów i trendów w rozwoju aplikacji typu front-end
Doświadczenie w pracy zespołowej
Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

CO OFERUJEMY?

Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących projektach
Dobrą atmosferę pracy
Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych podczas licznych szkoleń
Kartę sportową MULTISPORT
Prywatną opiekę medyczną
Grupowe ubezpieczenie na życie
Zaopatrzoną kuchnię do dyspozycji pracowników
Wyjazdy integracyjne i firmowe spotkania

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

W tytule formularza należy podać nazwę stanowiska na jakie aplikujesz.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami).”