SZUKAJ

Grafik komputerowy- Informatyk

08-04-2015

Dart-Pol

Pszczyna

Freelancer

Firma Dart-Pol, organizator imprez firmowych, poszukuje osób na stanowisko

GRAFIKA-WEBMASTERA.

Praca z możliwością samozatrudnienia ze stawką od 17 zł brutto/godz.

Zlecenia wykonywane są w siedzibie Firmy Dart-Pol w Pszczynie, ul. Sznelowiec 10 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Wymagania:
• Znajomość programów pakietu Adobe ( InDesign, Photoshop, Dreamweaver) oraz Corel Draw
• Znajomość języka HTML, CSS i PHP
• Mile widziana znajomość Flash
• Duża wiedza i umiejętności w wykonywaniu projektów graficznych i/lub stron internetowych
• Umiejętność przygotowywania materiałów do druku
• Dokładność, sumienność, kreatywność, dobra organizacja pracy
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Elastyczność

Zakres obowiązków:
• Projektowanie i skład graficzny ofert
• Projektowanie reklam, ulotek, plakatów, banerów na potrzeby realizowanych imprez
• Składanie materiałów i przygotowanie do druku
• Administracja stron internetowych prowadzonych przez firmę
• Projektowanie stron internetowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz Linku do porfolio)
za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

W temacie proszę podać nazwę stanowiska na jakie aplikujesz.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".