Dodaj Ogłoszenie
SZUKAJ

Game Designer

09-04-2015

Techland Warszawa Sp. z o.o.

Warszawa

Pełny etat

Techland Warszawa to samodzielne studio developerskie od 2003 roku produkujące gry komputerowe na platformy PC, Xbox 360, PlayStation 3, Xbox One oraz PlayStation 4.

Aktualnie do naszego zespołu chcemy zatrudnić osobę na stanowisko:


Game Designer

Czy to o Tobie?
Jesteś kreatywna, pomysłowa i dojrzała
W Twojej głowie kłębią się postacie, historie, dialogi, ale nie obrażasz się, kiedy Twój pomysł „przepadnie”. Słuchasz uważnie feedbacku również od mniej doświadczonych kolegów i koleżanek. Problem to nie problem – to wyzwanie. Błąd to nie błąd, tylko nauczka.

Potrafisz zobaczyć całość dużego projektu
Rozumiesz, że niektóre rozwiązania grywalnościowe z różnych względów nie mogą zostać zastosowane w danym projekcie. Rozumiesz także ograniczenia zewnętrzne, związane np. z zastosowaną technologią czy kosztami tworzenia assetów.

Grałaś, grasz i będziesz grała w gry video
To Twoja największa życiowa pasja i nie wyobrażasz sobie życia bez mrocznych historii, niespodziewanych zwrotów akcji, rywalizacji online z innymi graczami i… pada w ręce. Interesujesz się rynkiem gier video, nowoczesnymi trendami i masz swoje zdanie na ich temat.

Granie to dla Ciebie nie tylko przyjemność
To także ciężka praca. Analizujesz zastosowane rozwiązania, w myślach rozgrywasz alternatywne scenariusze, badasz mechaniki i szukasz inspiracji, by tworzyć jeszcze bardziej angażujące, ciekawe i zaskakujące gry.

Dlaczego warto u nas pracować?
• Techland to grono utalentowanych i doświadczonych specjalistów, którzy chcą i lubią dzielić się wiedzą. W związku z tym budujemy Techlandową Bazę Wiedzy, tak aby żadne doświadczenie – ani to dobre, ani to złe – nie zostało zapomniane.
• Charakteryzują nas innowacyjne, śmiałe projekty informatyczne. W każdej z naszych gier używamy najnowszych technologii lub rozwijamy własne. Obecnie pracujemy nad kolejną wersją naszego silnika - Chrome Engine 6.
• Tworzenie gier to coś więcej niż praca – to pasja, sposób na życie, a także - po prostu - świetna zabawa. Dbamy o naszą niepowtarzalną atmosferę poprzez m.in. luźny styl komunikacji, możliwość ciągłego uczenia się od najlepszych, kreatywne podejście w rozwiązywaniu problemów i cykliczne imprezy integracyjne.
• Mamy bogaty system benefitów pozapłacowych (fundusz emerytalny z dodatkowym ubezpieczeniem na życie, opieka zdrowotna i karta Multisport, prezenty okolicznościowe, na bieżąco aktualizowana o najnowsze pozycje biblioteka książek i gier, zniżka na wszystkie produkty firmy, nisko oprocentowane pożyczki dla pracowników itp.).

Zainteresowana?

Zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV, LM) za pomocą przycisku Aplikuj teraz l, w tytule formularza umieszczając nr ref. WWA_GD/15/04

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli we wszystkich przesyłanych nam dokumentach aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu tej oraz kolejnych rekrutacji zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) aż do pisemnego wycofania zgody.”

Aplikuj bezpośrednio poprzez formularz

Prześlij CV
Załaduj Portfolio
Inne pliki
Maks. 40 MB. Zalecane formaty: PDF, RTF, DOC, ODT.
APLIKUJ TERAZ
« Wróć do kategorii
Czy to ogłoszenie jest fałszywe? Raportuj!