SZUKAJ

Projektant UX / Web designer

26-01-2018

Ataata

Wszędzie

Freelancer

Agencja brandingowo ,, Ataata" (www.atata.pl ) posiadająca odziały na terenie Wielkiej Brytanii oraz Irlandii poszukuje obecnie osoby do wspólpracy na stanowisko :

Projektant UX / designer stron internetowych

Oczekiwania:

bardzo wysoka kultura osobista !
terminowość
znajomość programów graficznych
doświadczenie min 2 lata
umiejętność wizualizacji strony internetowej
40 godzin tygodniowo
wykształcenie wyższe

Zadania :

Tworzenie nowoczesnych i intuicyjnych layoutów pod kodowanie .

Oferujemy :

praca zdalna z możliwością zatrudnienia na stałe w jednym z naszych odziałów.
wynagrodzenie miesięczne od 8 000 tys złotych

Uprzejmie prosimy o przesłanie CV wraz z linkiem do swojego portfolio za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

W tytule formularza prosimy podać numer ref ; ,, PUX20".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Serdecznie zapraszamy.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)".