SZUKAJ

Grafik Kreatywny

29-04-2015

MEDICALmultimedia

Poznań

Zespół MEDICALmultimedia odpowiedzialny za innowacyjne rozwiązania i wykorzystanie
nowych technologii w komunikacji medycznej (promocji i edukacji)
działa wspólnie z casusMEDICAL w strukturach grupy casusBTL.

Obecnie poszukujemy osób m.in na stanowisko:

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonych grafików do naszego zespołu. Do ich zadań będzie należało projektowanie i skład materiałów graficznych oraz projektowanie materiałów multimedialnych. Zadania związane są z tworzeniem systemów identyfikacji kongresów i konferencji, materiałów multimedialnych wspierających promocję w farmacji oraz kreację portali i witryn dla lekarzy i pacjentów.

Wymagania:

Nie mniejsze niż 3-letnie doświadczenie w projektowaniu grafiki reklamowej
Biegła znajomość oprogramowania: Adobe Photoshope, InDesign, Illustrator, HTML5
Umiejętność tworzenia estetycznej i niestandardowej grafiki, kreatywności i profesjonalizmu
Doświadczenie w projektowaniu serwisów internetowych i rozwiązań mobilnych
Samodzielność i znajomość języka angielskiego
Wykształcenie plastyczne będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Pracę stałą (Poznań) lub zdalną
Prestiżowe projekty z obszaru ochrony życia i zdrowia
Gwarancję rozwoju zawodowego
Korzystne systemy wynagradzania
Umowę o pracę lub umowę zlecenie/ o dzieło

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z linkiem do Portfolio za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

W temacie formularza prosimy wpisać numer referencyjny: GK 2015

Do zgłoszenia prosimy załączyć klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883.”