SZUKAJ

Grafik

29-04-2015

Sollus Entertainment

Poznań

Sollus Entertainment wchodzi w skład Sollus Group, powstałej w 2010 roku firmy, której działalność koncentruje się wokół wydarzeń kulturalnych i artystycznych. Aktualnie zajmujemy się na produkcją i organizacją przedstawień teatralnych w większości polskich miast. Firma została stworzona na bazie naszych wieloletnich doświadczeń zebranych podczas pracy dla międzynarodowych korporacji. Nasz zespół to nie tylko młodzi gniewni, to także doświadczeni i pokorni.
W związku z rozwojem działu marketingu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Grafik

Opis stanowiska

tworzenie projektów graficznych: ulotki, plakaty, materiały reklamowe
realizacja koncepcji zgodnie ze strategią marketingową firmy
raportowanie efektów swoich działań

Wymagania

znajomość zasad związanych z projektowaniem graficznym
znajomość programów graficznych – pakiet ADOBE
znajomość trendów graficznych w designie reklamy internetowej i prasowej
komunikatywność
dobra organizacja pracy
umiejętność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie
minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
udokumentowane sukcesy swojej pracy (przykłady prowadzonych projektów i ich efekty)
znajomość obsługi programów graficznych umożliwiająca samodzielne przygotowywanie kreacji
kreatywność, zaangażowanie, samodzielność
umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

pracę w nowoczesnym zespole, tworzonym przez wyłącznie uśmiechniętych ludzi
ambitną, interesującą pracę i realne perspektywy rozwoju
możliwość realizacji własnych pomysłów
komfortowe warunki pracy w nowoczesnym miejscu pracy
codzienne obcowanie ze sztuką i obecność na wszystkich imprezach organizowanych przez firmę

Wyślij nam swoje CV i pochwal się osiągnięciami. W liście motywacyjnym przekonaj, że powinniśmy zaprosić właśnie Ciebie. Pozwól się z sobą skontaktować dopisując klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".