SZUKAJ

GRAFIK DTP/CTP

29-04-2015

EMUDISPLAY SP. Z O.O.

Gliwice

Jesteśmy liczącą się drukarnią wielkoformatową specjalizującą się w wielkoformatowym druku
offsetowym i cyfrowym. Produkujemy materiały POS - standy i display'e oraz wydruki outdoor i indoor.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy specjalistów w zakresie projektowania DTP.
Dołącz do naszego zespołu jako

Opis stanowiska:

projektowanie graficzne materiałów
opracowywanie wstępnych i produkcyjnych koncepcji produktów zgodnie z wytycznymi klienta
proponowanie innych rozwiązań oraz reagowanie na potrzeby klienta

Wymagania:

perfekcyjnej znajomości programów z pakietu Adobe oraz Corel Draw
doświadczenia w pracy w drukarniach offsetowych lub cyfrowych
kreatywności oraz nieszablonowości w projektowaniu graficznym
dużej dokładności i odpowiedzialności w wykonywaniu obowiązków
dyspozycyjność
Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
dostęp do nowoczesnych narzędzi projektowych i produkcyjnych
możliwość rozwoju zawodowego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z LM za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".