SZUKAJ

Grafik komputerowy

29-04-2015

Azymut Agencja Zatrudnienia

Lublin

Azymut Agencja Zatrudnienia jest licencjonowanym podmiotem działającym w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10700. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Zakres obowiązków:

- tworzenie projektów reklam, znaków, logotypów, ulotek, folderów, itp..postprocessing fotografii,
- praca graficzna zgodna z ideą realizacji projektu,

Od kandydatów oczekujemy:

- znajomość pakietu Adobe (InDesign, Photoshop, Illustrator), Corel,
- umiejętność przygotowania projektów pod druk,
- tworzenie www kreatywność i wyczucie estetyki,
- mile widziana umiejętność programów 3D,
- mile widziane doświadczenie w pracy w agencjach reklamowych,
- umiejętność pracy w zespole graficznym portfolio z komercyjnymi realizacjami.

Oferujemy:

- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- stabilne zatrudnienie,
- twórczą pracę z interesującymi projektami.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz linku do portfolio (zgłoszenia bez portfolio nie będą rozpatrywane).

W temacie proszę podać NR REF. S/111/15

Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. )