SZUKAJ

Projektant/Programista Oracle

26-01-2018

SMT Software

Warszawa

Poszukujemy ludzi z pasją, dla których programowanie to coś więcej niż tylko praca, a każdy projekt to nowe wyzwanie. Jeśli dążysz do ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji, jesteś samodzielny i odpowiedzialny, gotowy do pracy w zespole, to znajdziesz u nas swoje miejsce.

OBOWIĄZKI

Projektowanie algorytmów oraz implementacja procesów zasilania dla hurtowni danych
Projektowanie i implementacja programów do raportowania i analiz oraz innych aplikacji
Testowanie rozwiązań informatycznych
Opracowywanie dokumentacji technicznej
WYMAGANIA

Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane profile informatyczne
Minimum 3 lata doświadczenia w zakresie projektowania i programowania bazodanowych systemów informatycznych
Bardzo dobra znajomość Oracle 10g/11g
Bardzo dobra znajomość SQL i PL/SQL
Doświadczenie z Oracle Forms i Oracle Reports
Praktyczna znajomość zagadnień z obszaru optymalizacji zapytań do baz danych Oracle
Znajomość narzędzi developerskich dla baz Oracle
Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikacje oraz czytanie dokumentacji technicznej
DODATKOWE ATUTY

Doświadczenie w zakresie projektowania i programowania systemów informatycznych dla instytucji finansowych
Znajomość jednego ze środowisk BI (Cognos, Business Objects, Qlick View, SAS etc.)
OFERUJEMY

Atrakcyjne warunki finansowe
Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
Stabilną pracę wśród profesjonalistów
Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
Bogaty pakiet socjalny

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SMT Software Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S. K. A. oraz spółki zalezne, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym przetwarzanie ich w przyszłości do celów związanych z procesem rekrutacyjnym. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujacych mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (U.02.101.926.j.t.).