SZUKAJ

Specjalista ds. sprzedaży ecommerce - Allegro

03-05-2015

Factory Price

Wrocław

Pełny etat

Factory Price poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży ecommerce

Opis stanowiska :

- pełna opieka nad sprzedażą internetową na portalu Allegro
- przygotowanie i wdrażanie grafik i szablonów
- obsługę aukcji internetowych
- analizowanie kosztów i opracowanie strategii sprzedaży przez serwisy aukcyjne
- analizę rynku i konkurencji

Wymagania :

- doświadczenie i znajmość zasad sprzedaży internetowej Allegro
- doświadczenie w pracy na platformie Magento będzie dodatkowym atutem
- doświadczenie w sprzedaży internetowej, e-commerce
- znajmość programów graficznych
- znajmość języka HTML/CSS
- mile widziane doświadczenie w branży odzieżowej

Oferujemy :

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie odzieżowej
- możliwość rozwoju zawodowego
- współudział w tworzeniu strategii rozwoju firmy

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie dokumentów
aplikacyjnych poprzez przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla po-trzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)"