MŁODSZY PROJEKTANT ODZIEŻY MARKI MOHITO (UMOWA NA ZASTĘPSTWO)

03-05-2015

LPP S.A.

Kraków

Pełny etat

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy
pracownika na stanowisko:

Dział: Dział Przygotowania Produktu

OBOWIĄZKI

• Współtworzenie i projektowanie ubrań zgodnych z linią stylistyki marki Mohito.
• Dobór materiałów, kolorów i akcesoriów do kolekcji.
• Monitoring jakości wykonania projektu od momentu powstania do produkcji.
• Śledzenie trendów obowiązujących w modzie.

OFERUJEMY

• Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w dużej firmie odzieżowej.
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
• Ciekawą pracę w kreatywnym zespole.
• Możliwość rozwoju zawodowego.

WYMAGANIA

• Wykształcenie kierunkowe.
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• Bardzo dobra znajomość trendów.
• Dobra znajomość języka angielskiego.
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz programu Corel Draw.
• Kreatywność i poczucie estetyki.
• Podstawowa znajomość zasad kroju i szycia.
• Umiejętność pracy w zespole.

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla po-trzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)